Het team.




Maak kennis met het team van Heron Auto Audi Purmerend.

Welkom bij Heron Auto Purmerend. Dť nieuwe Audi dealer van Noord Holland. Als u voor Audi kiest, dan kiest u voor kwaliteit. Het team van Heron Auto Audi doet er alles voor om deze kwaliteit te waarborgen. Voor onze klanten gaan wij graag een stapje verder. 

Optimale dienstverlening, persoonlijke aandacht en passie voor Audi staat bij ons centraal.




Mark Weterings

Verkoopadviseur Audi

   06-10954627
   mark.weterings@heronauto.nl
 

Peter Kuin

Verkoopadviseur Audi

   0299-314153
   peter.kuin@heronauto.nl
 

Max Petrie

Verkoopadviseur Audi

   0299-314151
   max.petrie@heronauto.nl





Ben Overeem & Ricardo Stam

Service Adviseurs Audi

   088-2925100
   info@heronauto.nl
 

Audi Technici

Technisch team Audi

   088-2925100
   info@heronauto.nl

 




 

Fleetsales.  


Heron Auto Fleetsales, uw vaste partner in mobiliteit.

Ons Fleetsales team staat graag voor u klaar! Wij kijken er naar uit om ons aan u voor te stellen. Heeft u interesse of heeft u vragen stuur dan een e-mail naar: fleetsales@stern5.nl. U kunt ons ook telefonisch bereiken via het algemene nummer 0299-314100.




Guido Derksen

Manager Fleetsales

   06-21801021
   guido.derksen@stern5.nl
 

Fikret Okanovic

Fleetsales buitendienst

   06-22072661
   fikret.okanovic@stern5.nl
 

Sharon Bakker

Fleetsales

   0299-314101
   fleetsales@stern5.nl