Het team.




Maak kennis met het team van Heron Auto Audi Purmerend.

Welkom bij Heron Auto Purmerend. Dť nieuwe Audi dealer van Noord Holland. Als u voor Audi kiest, dan kiest u voor kwaliteit. Het team van Heron Auto Audi doet er alles voor om deze kwaliteit te waarborgen. Voor onze klanten gaan wij graag een stapje verder. 

Optimale dienstverlening, persoonlijke aandacht en passie voor Audi staat bij ons centraal.




Mark Weterings

Verkoopadviseur Audi

   0299-314150 
   mark.weterings@heronauto.nl
 

Peter Kuin

Verkoopadviseur Audi

   0299-314150 
   peter.kuin@heronauto.nl
 

Max Petrie

Verkoopadviseur Audi

   0299-314150 
   max.petrie@heronauto.nl





Ben Overeem & Ricardo Stam

Service Adviseurs Audi

   0299-314152 
   info@heronauto.nl
 

Audi Technici

Technisch team Audi

  0299-314152 
   info@heronauto.nl

 


Pieter Mellema

Sales Manager Audi

   0299-314150 
   pieter.mellema@heronauto.nl











 

Fleetsales.  


Heron Auto Fleetsales, uw vaste partner in mobiliteit.

Ons Fleetsales team staat graag voor u klaar! Wij kijken er naar uit om ons aan u voor te stellen. Heeft u interesse of heeft u vragen stuur dan een e-mail naar: fleetsales@stern5.nl. U kunt ons ook telefonisch bereiken via het algemene nummer 0299-314100.



 

Fikret Okanovic

Fleetsales buitendienst

   0299-314101
   fikret.okanovic@stern5.nl
 

Sharon Bakker

Fleetsales

   0299-314101
   fleetsales@stern5.nl